Kontakta oss

Om du vill veta mer om oss eller våra produkter och tjänster, är du alltid välkommen att kontakta oss!

Marknad
 


Sverige

           
             
Anders Tormod CEO PocketMobile   Anders Tormod
VD
Tel: +46 (0)73 347 86 37 anders.tormod@pocketmobile.se
   Anna Savelius Marknadsansvarig PocketMobile  
Anna Savelius
Marknadsansvarig
Tel: +46 (0)70 779 28 63
anna.savelius@pocketmobile.se
             

 Norge

     

 Danmark

   
             
 Gunnar Kvarme Country Manager PocketMobile Norway   Gunnar Kvarme
Country Manager
Tel: +47 90223310
gunnar.kvarme@pocketmobile.eu 
   Troels Moe Country Manager PocketMobile Denmark   Troels Moe
Country Manager
Tel: +45 53561123
troels.moe@pocketmobile.eu 

 

Sälj
 

 Fredrik Gottfridsson Affärsutvecklare PocketMobile   Fredrik Gottfridsson
Säljare
Tel: +46 (0)709 11 52 62
fredrik.gottfridsson@pocketmobile.se
   Fredrik Berglund Affärsutvecklare och Grundare av PocketMobile  
Fredrik Berglund
Säljare
Tel: +46 (0)709 11 52 60
fredrik.berglund@pocketmobile.se
             
 Lars Svensson Säljare PocketMobile   Lars Svensson
Säljare
Tel: +46 (0)709 11 52 67
lars.svensson@pocketmobile.se
   Kristian Sandahl Affärsutvecklare PocketMobile   Kristian Sandahl
Säljare
Tel: +46 (0)709 11 52 66
kristian.sandahl@pocketmobile.se
             
             

 

Produkt och Utveckling - Mobilitetsexperter
 


Fredrik Kågebjer COO PocketMobile   Fredrik Kågebjer
Chef Produkt & Utveckling
Tel: +46 (0)709 11 52 68
fredrik.kagebjer@pocketmobile.se
  Mattias Jildenhed Konsultchef PocketMobile  
Mattias Jildenhed
Konsultchef
Tel: +46 (0)734 14 13 36
mattias.jildenhed@pocketmobile.se
             
 Robert Johansson Konsultchef PocketMobile   Robert Johansson
Konsultchef
Tel: +46 (0)709 13 72 30
robert.johansson@pocketmobile.se
   Mattias Andersson Product Manager PocketMobile   Mattias Andersson
Produktchef
Tel: +46 (0)709 18 66 58
mattias.andersson@pocketmobile.se 
             
 Patrik Grundler, konsultchef   Patrick Grundler
Konsultchef
Tel: +46 (0)73 980 64 91
patrick.grundler@pocketmobile.se
       

 

Support

Våra kunder som innehar ett PreCom serviceavtal får ett särskilt supportnummer och även tillgång till supportportalen. 
 
Logga in på supportportalen

Läs mer om PocketMobiles supportavdelning
 

Övrigt

Allmän information: info@pocketmobile.se

 
Försäljning: sales@pocketmobile.se
 

Personalfrågor: hr@pocketmobile.se
 

Ekonomifrågor: finance@pocketmobile.se
 
     
 
Telefon:
08-736 77 00
E-post: info@pocketmobile.se
 

Kontakta oss direkt













     
  Vi har löst problem
och skapat nya starka
förutsättningar för en
mängd företag och
verksamheter.
 
  Kundcase  

     
  PocketMobile växer. Vi har fått in många nya spännande kundprojekt
och hälsar därför två nya
medarbetare välkomna
till PocketMobile.
 
   

     
  Vi har samarbeten med
fler än 25 partners i
olika länder med över
150 certifierade
utvecklare.
 
   



Sverige

           
PocketMobiles huvudkontor i Stockholm   Huvudkontoret i Stockholm
Tel: +46 (0)8 736 77 00
Fax: +46 (0)8 736 77 91
Adress och vägbeskrivning
  PocketMobiles kontor i Göteborg   Göteborg
Tel: +46 (0)31 760 57 80
Adress och vägbeskrivning
             

Norge

     

Danmark

   
PocketMobiles kontor i Oslo   Oslo
Tel: +47 22 23 72 66
Adress och vägbeskrivning
  PocketMobiles kontor i Köpenhamn, Danmark.   Köpenhamn
Tel: +45 53 56 11 23
Adress och vägbeskrivning
             

Sri Lanka

           
PocketMobile Sri Lanka Office 520 R A De Mel Mawatha Colombo 03   Utvecklingskontor, Colombo
Tel: +46 (0)8 736 77 00
Adress och vägbeskrivning